1 / 6
Ford Mondeo 2.0 dtci FORD MONDEO 2.0 DTCI
2.900 €
22.11.2022 00:48

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

99 kw / 135 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fordot e vo top sostojba redovno servisiran solidni gumi reg cela godina
Klima
El na stakla
Volan na podesuvanje
El na sedista
Dalecinsko
Dva kluca
El na retrovizori
Servo
ABS
SRS
Vtor gazda
Reg cela Godina
MOZE ZAMENA ZA DZIP
Tel za kontakt :078-223-880

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goce
Nas Mlaki Br 56
Потврден огласувач
077604449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам