1 / 10
PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA
1.700 МКД
01.09.2022 21:16

Кисела Вода / Скопје

PRODAVAM PLASTICEN KANISTER ZA PRAVOSMUKALKA ROWENTA, KOMPLET SO VNATRESNIOT FILTER. PRAKAM PO KARGO. MOZE DA PISETE I NA MAIL.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
076770500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам