1 / 12
BMW 530 D 245 KS 2011 M PACKET PERFEKTNA!
18.500 €
Цената е фиксна
19.200 €
Денес 08:41

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 530 D 245 KS 2011 M PACKET PERFEKTNA!
- NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SMENETI KOMPLET LANCI , ULJE ORIGINAL BMW I SITE FILTRI
- SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA !
- MOZE ZAMENA ZA VOZILO DO 8000 EUR NA REALNI CENI !
- PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA NA MK TABLI !!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !

3400 €

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

19950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам