1 / 11
VW TIGUAN 2,0 BLUEMOITION 4X4 KAKO NOV
10.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 23:50

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆VOLKSWAGEN TIGUAN 4X4 2.0TDI 140KS UVOZ AVSTRIJA☆
REGISTRIRAN CELA GODINA NOVI GUMI TOP

TEL:070-787-333 i 078585955
➡️ABS
➡️ESP
➡️4X4 4MOTION
➡️DVOZONSKA KLIMA
➡️GREACI NA SEDISTA
➡️6 BRZINI
➡️AVTOMATSKI SVETLA
➡️AVTOMATSKI BRISACI
➡️16AL.BANDASI FABRICKI ZATEMNETI STAKLA I DVA ORGINALNI KLUCA I MNOGU DRUGO...
VOZILOTO E UVEZENO OD AVSTRIJA REGISTRIRANA CELA GODINA SO ZELEN KARTON SO NOVI GUMI TOP SOSTOJBA BEZ MAANA...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

plin sistem michelaudi
s.Dolni Podlog Kocani
Потврден огласувач
077929300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам