1 / 2
Novi good year gumi letni malku pominato 4 broja
9.000 МКД
17.11.2022 17:16

Берово / Берово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

60

Дијаметар:

16

Odlicni novi
Ne se krivi
Ne se dupnati
076387748

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам