1 / 3
Se prodava Yamaha Majesty 400cc
1.900 €
28.01.2023 20:00

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2004

Модел:

Majesty 400

Километри:

30000

Se prodava Yamaha Majesty 400cc. 2004 godina 34,000km
Restiran do Maj 2023
Novi gumi Pireli
Moze zamena za pomala kubikaza

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038971206337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам