1 / 4
Gumi,comforser 225/45/17
150 €
29.06.2022 21:51

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

Gumi comforser 225/45/17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

opel
Потврден огласувач
071339062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам