1 / 1
Otstapuvanje na cevlarski dukan
3.709 €
08.05.2023 19:42

Бутел / Скопје

Se otstapuva najstariot konduradjiski servis vo makedonija TIGAR poradi pezioniranje komplet so masini 3700 eur 078+297+928

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077742633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам