1 / 5
Fiat Uno amortizer amortizeri
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2022 22:27

Гази Баба / Скопје

Eden preden amortizer 1500den.
Dva zadni amortizeri 1000den.
Amortizerite se vo dobra sostojba made in Poland...

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078-419-886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам