1 / 6
Aprilia Shiver 900
По Договор
31.05.2022 18:52

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2020

Модел:

Aprilia Shiver 900

Se prodava Aprilia Shiver 900 kako nov seuste pod garancija so 5.000km bez nikakvi mana kako od salon.
- 3 Drive mode
-Color Display
-Bluetooth
-Abs
-day / night Mode
-USB

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

***
Потврден огласувач
076337777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам