1 / 3
Ispravni telefoncina
1 МКД
30.05.2022 08:25

Долнени / Прилеп

Nokia x6-00
Nokia c2
Nokia 6233
Nokia 6310i
Nokia 6710s
Nokia 7230
Nokia 6210 s1
Nokia 2680 s2
Samsung SGH-D900i
Samsung gt -s 3650
Samsung SGH-J700
Samsung GT S3350
Blackbery 9800
Samsung na preklop 4parcina
Telefonite se ispravni isprobani na mk kartici

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

PCMOBIFIX
Потврден огласувач
076748992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам