1 / 4
Се продава Gaming Pc во одлична состојба
100 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.03.2022 19:37

Куманово / Куманово

Operating System:Windows 10 Pro 64-bit
CPU:Intel Core i5 9400F
RAM: 8GB 2666MHz
Motherboard:PRIME H310M-R R2.0 (LGA1151)
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB
Storage:223GB Western Digital SATA (SSD)
Компјутерот ги подржува најновите игри како:CS GO,Fortnite,valorant,LOL со одличен fps оптимизиран за gaming и сеуште е под гаранција.

тел:076-519-372/078-399-283

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Dragan
s.tromegja
Потврден огласувач
078399283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам