1 / 4
Fender Frontman 10g (kako nov)
3.600 МКД
19.03.2023 18:47

Аеродром / Скопје

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce koristen kako nov e.Kontaktirajte me na mobilen,viber ili preky email
vasiloglasi@gmail.com
079 243 980

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава / Можна е замена од:

vasil
Потврден огласувач
079243980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам