1 / 11
FIAT DUKATO 2.3 multijet 150 ks.2012 g.
1 €
27.03.2022 21:25

Делчево / Делчево

FIAT DUKATO 2.3 multijet 150 ks.2012 g.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I novi diskovi I plocki kompletno servisirano. Plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам