1 / 3
zavesi
500 МКД
03.04.2022 10:53

Карпош / Скопје

zavesi ( draperi )
dolzina 250cm
gore sirina 100cm
dole sirina 240cm
dolzina 255cm
gore sirina 50cm
dole sirina 115cm

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Драпери

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070477315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам