1 / 5
Se prodavaat tabletite
2.500 МКД
09.09.2022 18:58

Чаир / Скопје

Марка:

Lenovo

Големина на екранот:

8" инчи

Prodavam tableti
Lenovo 8 inci 2500 den
Lenovo 8 inci 3000 den
Samsung 10 inci 3500 den
Ispravni

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Kemal
ul. Ferid Zairi br. 52
Потврден огласувач
075204635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам