Се издава Деловен простор
1 МКД
27.03.2022 22:10

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Се издава деловен простор од 340 м2 на три нивоа со влез на главна и споредна улица.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078248786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам