1 / 1
Nov Apple Macbook Air 13 Core i5 2015
320 €
10.06.2022 12:04

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

200 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Se prodava laptop Apple Macbook Air 13 A1466
malku koristen. Besprekorno socuvan.

Core i5, 8gb memory, 128Gb SSD, Display Retina 13

Laptopot e kako nov. So odlicna baterija.

Evtino. Cena 320 evra

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
077886040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам