1 / 12
AUDI A5 3.0 QUATTRO 240ks 2010GOD
14.400 €
Цената е фиксна
14.900 €
17.05.2022 09:04

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ful oprema uvezena od Germanija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IVICA
Потврден огласувач
070800421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам