1 / 11
VW CADYY 1.9 TDI 105 ks.2009 g.7 sedista
6.999 €
23.03.2023 06:58

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW CADYY 1.9 TDI 105 ks.2009 godina so 7 sedista.so mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам