1 / 3
нива/плац
15 €
06.12.2022 09:31

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1348 m²

Тип на земјиште:

Градежно

се продава нива/плац во КО Мрзенци позади сервисот на Пежо на одалеченост од 200 метри од регионалниот пат Гевгелија-Негорци.Земјиштето е планирано за изградба на куќи со Генералниот урбанистички план.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076435972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам