1 / 3
Se izdava pot kira stanot vo cair blizu opstinata cair
200 €
23.05.2022 20:15

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cair

Stanot e namesten so mebel samo seriozni luge kiriat treba da se plati sekoj 2 meseci unapret

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ilaz
Потврден огласувач
078337982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам