1 / 4
Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi
8 €
29.09.2022 20:33

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtrafce. Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tafa
Потврден огласувач
071456221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам