1 / 3
PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA
10.000 МКД
Цената е фиксна
27.09.2022 15:25

Битола / Битола

Марка:

Друга марка

Модел:

Oneplus nord n10 5g

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kupen januari so maska i staklo na ekran....komplet kutija mozi zamena za iphone 11 12 mini so moja doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

GoranZ
Потврден огласувач
07007000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам