1 / 6
Parcela od 3540m2 vo selo Žilče
15 €
26.05.2022 14:48

Тетово / Тетово

Квадратура:

3540 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela vo selo Žilče.

Parcelata ima vkupno površina od 3540m2.

Cena: 15 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 271

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

MILOSHEVSKI - STARA KUKJA SO PARCELA OD 2557M2 VO KADINO

82000 €

MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам