1 / 7
Nissan Primastar 2.5dCi
7.300 €
08.04.2022 10:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Nissan

Модел:

Primastar

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

💎Nissan Primastar 2.5dCi💎
Вашиот нов бизнис партнер!
💎2011g.
💎146hp
💎154.000km
💎Носивост 1030кг.
💎7300€
Возилото е во перфектна состојба со комплетна опрема.
Увезено од Швајцарија со сите платени давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072-225-477.
💎Квалитет💎Комфор💎Економичност💎
Ова возило е продадено.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам