1 / 1
Се продава готвач на пареа и блендер Philips Avent 2 in 1
6.000 МКД
28.03.2022 12:03

Карпош / Скопје

Се продава philips Avent 2 in 1 готвач на пареа и блендер идеален за приготвивање на каши за вашите бебиња. Во одлична состојба. Контакт 072206282

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
072206282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам