1 / 1
Frizhider za dlaboko Whirpool
5.000 МКД
28.03.2022 12:29

Бутел / Скопје

Se prodava frizhider za dlaboko zamrznuvanje Whirpool 110 litri. Frizhiderot e super sochuvan, star 4 godini, si raboti super i e mnogu tivok .
Kontakt : Natasha
071361261

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071386359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам