1 / 12
VW POLO 1.4 TDI FAMILY FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT
3.450 €
Цената не е фиксна
02.07.2022 23:42

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
ABS.ESP
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO FABRICKI
2 FABRICKI KLUCA
10 X AIRBAG
FABRICKO RADIO CD
SRRVO VOLAN
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

4950 €

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ

4150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам