1 / 11
Mercedes-Benz C220
По Договор
18.01.2023 12:35

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

127 kw / 173 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes-Benz C220d
-Avangart Nivo na oprema
-4 letni 4 zimski Gumi
-Registrirano do 26.03.2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto CEM
Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Потврден огласувач
071209291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам