1 / 1
DEKORATIVEN MERMEREN KAMEN
100 МКД
Цената е фиксна
05.09.2022 13:06

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Ukrasen kamen
Vrejki po 10 kilogrami
Cena 100 denari po vrejka
Ostanati uste 4 vrejki
Vo vrejkite ima izmesano razlicni golemini
Vrejkite mozat da se izmerat pred kupuvajne

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

xXX
Потврден огласувач
076468065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам