1 / 12
NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI
99.000 €
15.06.2022 23:24

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

124 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

5000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Se prodava nova kukja, komplet opremena, se novo, ne koristeno, kako na slikite. Kukjata ima povrsina od 124 m2 i 5000m2 imot. Mestopolozba na jugoistocna strana so idealen pogled na grad Kicevo i na samo 4 km od nego, vo selo Rastani. Povekje informacii na 070318320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo centralniot del na gradot

1 €

SE PRODAVA KUKJA POD KRUSINO

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам