PLAC VO ORMAN
17 €
20.06.2022 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

605 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM PLAC VO ORMAN
PLACOT SE NAOĐA VO GRADEŽEN REON NA DOBRA LOKACIJA VO SELOTO SO PRISTAP DO SITE INFRASTRUKTURNI PRIKLUČOCI (VODOVOD, KANALIZACIJA ITN)

KATASTARSKA PARCELA BROJ 118
KATASTARSKA OPŠTINA ORMAN
POVRŠINA 605 m2

lice za kontakt:
ĐOKO

kontakt telefon:
078/456-466

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078260760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам