1 / 3
IntelCore i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz FCLGA1151
3.190 МКД
Цената е фиксна
3.490 МКД
04.08.2022 00:45

Сопиште / Скопје

Intel® Core™ i3-7100 3M Cache, 3.90 GHz 3200den
Intel® Core™ i3-6100 3M Cache, 3.70 GHz 2700 den
Intel® Core™ i3-4150 3M Cache, 3.50 GHz/1490 den barajte na 071496732

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

gjoko
skopje
Потврден огласувач
072308167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам