1 / 3
Fotokopir Sharp MX- B200 fotokopirot ne e mn koristen
4.500 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2022 11:19

Кичево

Fotokopir Sharp MX- B200 ne e mn koristen jas go imam zemeno nov , momentalno e so nov toner i ne se koristi poradi zatvoranje na dujkanot .

А4 моно фотокопир со 20 cpm
Стандарден капацитет на листови хартија 250
Функции за копирање, печатење и скенирање во боја
Преграда за една фиока за хартија
Изборен автоматски внесувач на документи
Кориснички пријателски интерфејс

MX-B200 е брз, ја копира првата страница за 8 секунди. Тој е A4 црно-бел MFP со флексибилен дизајн. Оваа машина носи импресивен квалитет и цела низа карактеристики на продуктивност на дофат на секоја мала работна група. Идеален е за сите ваши секојдневни потреби за црно-бело печатење, скенирање во боја и копирање.
Копирањето е исто толку брзо и лесно како и печатењето. Времето за прв пат на копирање од 8 секунди ги елиминира непотребните доцнења од повеќекратни работи на краток рок, а оптимизираната технологија за скенирање еднаш/печатење многу ги поедноставува подолгите работи. Вградениот скенер А4 овозможува документите да се скенираат во боја директно до популарните канцелариски апликации со притискање на копче. Скенираните датотеки може да се складираат и на сервер за датотеки за лесен пристап од кој било компјутер на мрежата, а може да се испраќаат и како прилог на која било адреса на е-пошта.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

078622096
Потврден огласувач
078622096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам