1 / 1
Samsung A40 GONI
110 €
Цената е фиксна
19.04.2022 13:16

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A40

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Odlicno socuvan!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

GONI MOBILE
Vienska 22
Потврден огласувач
076528747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам