1 / 8
Se prodava odlicen krajsler
6.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 09:55

Битола / Битола

Марка:

Chrysler

Модел:

300C

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata ja vozam 5godili i e vo dobra sostojba i e redovno servisirana
Tel.075331322
075331322

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjuner
Потврден огласувач
070207818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам