1 / 4
AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S
150 €
170 €
03.07.2022 11:34

Скопје Центар / Скопје

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА ТЕХНИКС. РАБОТИ СО ЗВУЧНИЦИ ОД 4-16 ОМА. НА ИНТЕРНЕТ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ЗА КОЈ КВАЛИТЕТЕН МОДЕЛ СЕ РАБОТИ И КОЈА ЦЕНА ДРЖИ, ДУРИ И ЕНГЛЕЗИТЕ КОИ СЕ МНОГУ ПРЕБИРЛИВИ ВИСОКО ГО КОТИРААТ. ЗВУЧНО НЕВЕРОЈАТЕН, ИСПОЛНЕТ СО ИЗВОНРЕДНА СТЕРЕО СЛИКА, ДЕТАЛИ И ЧИСТИНА И ПРЕЦИЗНОСТ НА ЦЕЛИОТ ЗВУЧЕН СПЕКТАР И ДЛАБОКИ И ЧИСТИ ПРЕЦИЗНИ ДЕФИНИРАНИ БАСОВИ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
077595044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам