Се продава парцела во с.Трново
По Договор
05.08.2022 15:28

Битола / Битола

Квадратура:

3128 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава парцела КП 350 во Трново-вонград, 3128 м2.
Цена по договор.

075 269 383
075 247 835

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Зоран Мирчевски
Потврден огласувач
071851831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам