1 / 8
ОТПАДНО ДРВО БУКА/ OTPADNO DRVO BUKA.
5.500 МКД
04.11.2022 17:06

Прилеп / Прилеп

Се продаваат крајници во сандаци по 1.2 до 1.4 метри просторни,отпадно дрво од Бука за фурни за леб, пицерии, и за други намени продажбата е исклучиво на големо на камион минимум нарачка 10 палети. За повеќе информации на 070 208 567.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Xxxx
Krusevo
Потврден огласувач
070 208 567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам