1 / 2
Lusteri od drvo po naracka
60 €
12.06.2022 17:09

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат лустери од дрво, само по нарачка, големите 100 евра, малите 60 евра. Може и по ваш проект

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071337977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам