1 / 3
Се продава Herk 110cc
500 €
28.06.2022 10:37

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2010

Модел:

Herk 110cc

Се продава Herk 110cc полуавтоматик 4 брзини со 3200км со сменето улје регистрирано повеќе информации на 077398799

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам