1 / 3
Вазна
150 МКД
28.03.2022 23:39

Скопје Центар / Скопје

Вазна со златна боја и сребрени детали. Висина 23 cm, дијаметар на отвор 8 cm.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам