1 / 1
Xiaomi Poco M4 Pro 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM
11.990 МКД
18.06.2022 08:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Poco m4 pro 5g

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Xiaomi Poco M4 pro 5G 4/64 GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR.

Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung A12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

7990 МКД

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам