1 / 7
VW Transporter 2.5 TDI 4Motion
7.200 €
14.06.2022 12:33

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Transporter

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🔝VW Transporter 2.5TDI🔝
....И НЕ ПОСТОИ НЕВОЗМОЖНА ЗАДАЧА!
🔝2008г.
🔝4Motion
🔝96kW
🔝7200€
Возилото е во перфектна состојба со комплетна опрема.
Увезено од Швајцарија со сите платени давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072-225-477.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам