1 / 7
Radio Sistem Kasetofon Gramafon Gramofon Радио Систем
25 €
Цената е фиксна
16.08.2022 16:32

Ѓорче Петров / Скопје

PANASONIC HM09L Radio Sistem
Drveni zvucnici 20w komad
Kaseta Dupli dek ispravni
Gramofon so orginalna igla tocen i ispraven
Radio super priem ,so ekvilajzer i dobar zvuk sevkupno.
Cd-Aux Vlez !

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

*** RETRO SHOP ***
ul.51
Потврден огласувач
071553355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам