Namas od Luk
100 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 10:13

Битола / Битола

Prodavam namas od luk , kako puter.
Podgotven po star tradicionalen nacin.
Sostojki : Luk , soncogledovo maslo i sol.
Cena 100 denari za 100 gr.
Dostava besplatna niz cela Bitola

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071318528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам