1 / 7
Harmonika Weltmeister Meteor ODLICNA
350 €
30.07.2022 20:24

Скопје Центар / Скопје

Се продава хармоника:
• Weltmeister Meteor •
👌 Хармониката е во потполно исправна состојба
- Четворогласна со 11 регистри и 120 баса
💼 Со куфер
💰 Цена: 350€

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Nikolovski Accordions
Потврден огласувач
071680622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам