1 / 10
Dekorativen kamen
15 €
26.04.2022 10:07

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na dekorativen vestacki kamen.
Izrabotuvam ogradi fasadi cokli so vas izbor na izgledot,bojata,forma i golemina na kamen.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

stone
Потврден огласувач
070784553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам