1 / 1
Prodavam Dukan vo Kicevo
30.000 €
13.04.2022 13:00

Кичево

Квадратура:

36 m²

Спрат:

2

Греење:

Друго

Vo Kicevo se prodava dukan na ul.Ohridska so povrsina od 19m2 prizemje i potkrovje 17m2 so moznost za nadgradba

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Kate
Потврден огласувач
070964440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам